Arama

Değerli Üyemiz, 
 
11 Kasım 2017 tarihinde H.Ü. Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde, SABAK Eğiticileri için eğitim yapılacaktır. Akreditasyon süreci için değerlendirme takımlarına katılacak adaylara verilecek eğitimlerde yer alabilmek için faydalı olacağına inandığımız eğitimimize katılımınızdan mutluluk duyarız. 
 
Saygılarımızla
 
SABAK Yönetim Kurulu

TURQUAS Projesi kapsamında Akreditasyon Kuruluşları Temsilcileri ile 3 Ağustos 2017 tarihinde YÖK Kalite Kurulu Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına Derneğimizi temsilen Başkan Özlem Ülger ve Başkan Yardımcısı Meral Huri katılmıştır.

logo 

SAĞLIK BİLİMLERİ EĞİTİM PROGRAMLARI DEĞERLENDİRME VE AKREDİTASYON DERNEĞİ 
YÖNETİM KURULU’DAN KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR

Sağlık Bilimleri Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği olarak 
Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin varlığına ve milletin iradesine karşı yapılan hain darbe girişimini şiddetle kınıyoruz.

Hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

 

SABAK Yönetim Kurulu Başkanı Özlem Ülger ve bir önceki dönem Başkanı G.Aydan Genç 6 Temmuz 2017 tarihinde Yükseköğretim Kurulu Başkanlığında düzenlenen “Değerlendirici Eğitim Çalıştayı” na katılmıştır.

logosabak 1

Konu: Genel Kurul Daveti

Sayın Üyeler,

Sağlık Bilimleri Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği Genel Kurulu 19 Kasım 2016 Cumartesi günü Hacettepe Üniversitesi Kırmızı Salon'da saat 13:30’da yapılacaktır. İlk toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde genel kurul toplantısı 24 Kasım 2016 Perşembe günü Hacettepe Üniversitesi Kırmızı Salon'da saat 18:00'de çoğunluk aramaksızın gerçekleştirilecektir.

Siz değerli üyelerimizin katılımlar için gereğini bilgilerinize arz ederim.

Doç. Dr. Özlem ÜLGER

Dernek Başkanı