Arama

11 Kasım 2017 tarihinde H.Ü. Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde, SABAK Eğiticileri için eğitimi yapılmıştır. Akreditasyon süreci için değerlendirme takımlarına katılacak adaylara verilecek eğitimlerde yer alabilmek için faydalı olacağına inandığımız eğitimimize katılım gösteren üyelerimize ve eğitim desteği sağlayan Prof.Dr. Bülent Özgüler hocamıza teşekkür ederiz.  
 
Saygılarımızla
 
SABAK Yönetim Kurulu
Sayın Üyeler,

Sağlık Bilimleri Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği Genel Kurulu 16 Kasım 2017'de, çoğunluk sağlanamazsa, 30 Kasım 2017 Perşembe günü Hacettepe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi Bölümü Toplantı Salonu'nda saat 12:00'de çoğunluk aranmaksızın gerçekleştirilecektir.

Siz değerli üyelerimizin katılımları için gereğini bilgilerinize arz ederim.

  

Doç. Dr. Özlem ÜLGER

Dernek Başkanı

TURQUAS Projesi kapsamında Akreditasyon Kuruluşları Temsilcileri ile 3 Ağustos 2017 tarihinde YÖK Kalite Kurulu Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına Derneğimizi temsilen Başkan Özlem Ülger ve Başkan Yardımcısı Meral Huri katılmıştır.

Değerli Üyemiz, 
 
11 Kasım 2017 tarihinde H.Ü. Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde, SABAK Eğiticileri için eğitim yapılacaktır. Akreditasyon süreci için değerlendirme takımlarına katılacak adaylara verilecek eğitimlerde yer alabilmek için faydalı olacağına inandığımız eğitimimize katılımınızdan mutluluk duyarız. 
 
Saygılarımızla
 
SABAK Yönetim Kurulu

SABAK Yönetim Kurulu Başkanı Özlem Ülger ve bir önceki dönem Başkanı G.Aydan Genç 6 Temmuz 2017 tarihinde Yükseköğretim Kurulu Başkanlığında düzenlenen “Değerlendirici Eğitim Çalıştayı” na katılmıştır.